Ремонт і обслуговування міні АТС в Одесі від компанії «IPtel»

Ремонт міні-АТС в Одесі. Заміна або модернізація обладнання для ip-телефонії

Сьогодні великі підприємства користуються послугами багатоканальної IP-телефонії, яка дозволяє підключити велику кількість операторів, можливість отримувати кілька десятків вхідних, вихідних дзвінків, паралельно з внутрішнім телефонним зв’язком між співробітниками офісу. Однак більшість компаній, які спеціалізуються на установці і програмуванні офісних АТС, не пропонують послуги щодо подальшого обслуговування офісних телефонних станцій. Компанія «IPtel» спеціалізується на великому спектрі послуг, дозволяючи вирішувати будь-які проблеми власних клієнтів – від питань програмування до складного ремонту телефонного обладнання АТС.

Ремонт міні АТС від компанії «IPtel»

Власним клієнтам компанія «IPtel» пропонує кілька варіантів для вирішення установки офісної телефонії: для малого, середнього бізнесу, а також індивідуальне рішення (найчастіше відповідне для фізичних осіб або невеликих фірм до 10 співробітників). Кожен варіант передбачає безкоштовне обслуговування встановленої АТС протягом 2-4 тижнів, що дає гарантію на оперативне вирішення питань з телефонним зв’язком в перший час після установки. Крім первісної установки, настройки, програмування офісних міні АТС нашими фахівцями виконуються будь-які завдання по:

  • Ремонт міні АТС. Залежно від поломки нашими фахівцями вирішуються питання по заміні необхідного обладнання, ремонту діючого обладнання. У своїй роботі компанія «IPtel» використовує тільки якісне обладнання від відомих світових виробників, що мінімалізує імовірність його поломки.
  • Обслуговування міні АТС. Абонентське обслуговування офісної телефонії дозволить оперативно і якісно вирішити будь-які питання, пов’язані з програмуванням, адмініструванням, налаштуванням і ремонтом телефонної техніки та зв’язку.

Компанія «IPtel» пропонує установку офісної IP-телефонії «під ключ», при цьому самостійно вирішуючи всі наявні питання з телефонними операторами, а також інтернет-провайдерами. Замовляючи обслуговування офісної телефонії в компанії «IPtel», ви отримуєте якісне комплексне рішення всіх питань з вибором / установкою необхідного обладнання, мінімалізацію витрат на телефонний зв’язок, а також аналізування вхідних, вихідних і внутрішніх телефонних дзвінків.

«IPtel» – якісне і недороге рішення для офісної телефонії

Більшість наших замовників є представниками малого і середнього бізнесу, саме тому ми розуміємо потребу в зменшенні витрат на телефонний зв’язок, установці ефективної IP-зв’язку, яка максимально точно б справлялася з необхідними навантаженнями і обсягами завдань. Саме тому в кожному конкретному випадку ми пропонуємо тільки недорогі і якісні рішення в питаннях установки, ремонту АТСВстановивши / замінивши офісну міні АТС ми гарантуємо зменшення витрат на зв’язок, а також окупність телефонного зв’язку протягом 4-9 місяців, а також максимальне зростання продажів і залучення нових клієнтів.

«IPtel» – оперативне вирішення будь-яких питань IP-телефонії.

IP АТСБез категорії