IP АТС для транспортних компаній

IP АТС для транспортних компаній

Програмно-апаратні системи, які пропонує компанія IPTel, розробляються з урахуванням всіх головних особливостей організації, на якій вони будуть встановлені. Особливості властиві транспортним організаціям - це віддаленість головних офісів, величезний штат працівників, необхідність постійно бути на зв'язку зі споживачами.
Програми для фірм з транспортування пріпускають об'єднання єдиної мережі номерів споживача в єдиний план. Завдяк цьом, надається можлівість скоротіті витрати на засоби телекомунікації, даже Всередині офісу. Це в Першу Черга пов'язано з тім, что организации и підрозділі НЕ только транспортних, но и логістичних компаний, могут перебуваті на Великій відстані один від одного. У зв'язку з ЦІМ, Внутрішній зв'язок підтрімується с помощью телефонного з'єднання.

Які проблеми транспортних компаній вирішує наш продукт

  • Оптимізована робочого часу фахівців, а також операторів зв'язку, на здійснення телефонних дзвінків клієнтам за допомогою автоматизації дозвону
  • Формування телефонної бази організації з можливістю швидкого пошуку.
  • Організація різних конференцій між філіями компанії для підтримки контактів і проведення планових зборів;
  • Скорочення витрат на мобільний зв'язок
transport2

Можливості

Застосування систем програмної телефонії VoIP з впровадженням сучасних програмно-апаратних комплексів, надає можливість користувачеві проводити поетапну міграцію телефонного зв'язку з аналогової в цифрову. Це в свою чергу значно економить фінансові витрати.

transport3

Наші продукти

product_1 1

IP АТС

Комунікаційна платформа 21 століття

product_2 1

Call Центр

ППрофесійне бізнес-додаток для управління і обробки дзвінків.

product_3 1

Автообзвон

Додатки для автоматизації рутинних вихідних дзвінків

product_4 1

інфокомунікаційних Система

Хмарна телефонія + CRM