Налаштування проєкту

Загальні налаштування системи

Налаштування розміщені в бічному меню «Налаштування» — «Загальні».

 

Основні функції налаштувань

Загальні налаштування дають змогу адаптувати систему під потреби бізнесу, керуючи функціями, доступністю полів та відображенням даних. Наприклад, адміністратори можуть вирішити, яку інформацію буде видно в інтерфейсі, налаштувати кастомні назви для певних елементів або заблокувати доступ до конфіденційних даних.

Показ або приховування даних клієнтів 

Система надає можливість визначити, які дані про клієнта будуть видимі співробітникам. Наприклад, можна приховати номер телефону, замінивши його на зовнішній ключ (системний ідентифікатор), щоб запобігти витоку даних. Це налаштування може бути корисним, коли співробітники телефонують через зовнішні CRM-системи й не повинні мати доступу до конфіденційних даних.

Зовнішній ключ це ідентифікатор, що допомагає синхронізувати дані між різними системами. Зокрема, якщо клієнт має профіль в іншій CRM-системі (наприклад, KeyCRM), цей ID можна внести в нашу систему, щоб швидко знайти відповідний запис.

Опція відображення викликаного номера в моніторингу дзвінків дає змогу контролювати, які дані будуть видимі співробітникам під час виклику. Замість номера телефону можна налаштувати показ зовнішнього ключа, що замінює реальний номер на код, допомагаючи уникати витоку даних.

Приховування стандартних пауз на робочому столі

Система дає агентам змогу ставати на паузу під час роботи.
Існує два варіанти:

  • Пауза без коду — агент може поставити себе на паузу без зазначення причини.
  • Пауза з кодом — кожна пауза має бути супроводжена відповідним кодом, наприклад, «обідня перерва» чи «технічна затримка».

Примітка: Для деяких бізнес-процесів важливо обмежити доступ до пауз без коду. Це дає змогу гарантувати, що всі паузи агента мають чітку причину. Якщо активувати цю опцію, агенти завжди мають обирати відповідний код, ставлячи себе на паузу.


 

Відображення полів у звітах 

Кожен користувач може налаштувати вигляд звітів, додаючи або вимикаючи колонки, як-от час очікування, відсоток ACD тощо. Це дає змогу адаптувати звіти відповідно до особистих пріоритетів або бізнес-процесів компанії.

Переглянути сформовані звіти можна в бічному меню «Звіти»«Звіти про дзвінки».

Дії користувача

Для адміністраторів важливо мати доступ до інформації про дії агентів, аби аналізувати та покращувати робочі процеси. У системі можна налаштувати перелік дій, які будуть зберігатися в спеціальній таблиці. Це дасть змогу відстежувати, які саме операції виконували користувачі та в яких розділах.

  • Логування — усі дії агентів записуються в таблицю для подальшого аналізу.

Примітка: Це налаштування дає змогу контролювати роботу агентів, забезпечувати прозорість процесів та приймати обґрунтовані рішення щодо подальших налаштувань або обмежень доступу.

Історію дій користувачів можна побачити в бічному меню «Звіти» — «Дії користувачів». 


 

CRM

Модуль автодіалера у зв’язці з CRM створений для автоматизації вихідних дзвінків за завантаженими списками контактів. Цей інструмент допомагає компаніям швидко зв'язуватися з великою кількістю клієнтів, дозволяючи агентам фокусуватися лише на тих, хто відповів. 

Автодіалер — це функція, яка автоматично виконує дзвінки за завантаженим списком контактів. Наприклад, клієнт завантажує до системи 10 000 номерів телефонів, і система починає телефонувати за цим списком. Як тільки хтось відповідає, автодіалер миттєво з'єднує клієнта з вільним агентом. У момент відповіді на екрані агента з’являється картка з інформацією про цього контакта (лід).

У системі існує два типи лідів:

  1. Діалерний лід — це контакт, створений спеціально для компанії автодзвону, який зберігається лише у цьому модулі.
  2. CRM-лід — це лід/контакт/компанія, що зберігається у загальній базі CRM-системи та може мати більш детальну інформацію.

У разі, якщо ви поставили галочку у цьому налаштуванні: 

Коли ви завантажуєте список контактів до CRM, система створює діалерні ліди для автообдзвону. Якщо ці контакти вже існують як CRM-ліди, система може "зв’язувати" діалерні ліди з відповідними CRM-лідами.

Під час з'єднання клієнта з агентом система автоматично відображає картку ліда.
Є два варіанти:

  1. Звичайна картка діалерного ліда /контакта/компанії — з базовими полями, як-от ім'я, прізвище, email тощо.
  2. Картка CRM-ліда — з більш розширеними полями, якщо лід був імпортований з основної CRM-системи.

Якщо у CRM-системі наявна картка ліда/контакта/компанії, під час розмови за замовчуванням буде відкриватися картка з CRM-системи. Ви можете обрати формат відображення картки: спливаюче вікно, чи стандартна картка.


У звичайній картці діалерного ліда доступна фіксована кількість полів. Але якщо вашій компанії потрібно додати специфічні поля (наприклад, марка автомобіля чи інша інформація), це можна зробити лише для CRM-лідів. Тобто якщо вам потрібно більше полів, доцільно використовувати саме CRM-ліди для створення автообдзвону.
 

Кастомізація назв 
 

Завдяки гнучкості системи бізнес може перейменовувати основні об’єкти системи. Наприклад, компанія може замінити назву «лід» на «пацієнт» у випадку медичного закладу, що дає співробітникам змогу уникнути плутанини й працювати зі знайомою термінологією. Такі зміни відображаються у всій системі.

Специфічні налаштування для окремих клієнтів 

Більшість загальних налаштувань адаптуються під конкретні потреби бізнесу або індивідуального клієнта. Зазвичай ці функції використовують для кастомних налаштувань, які потрібні обмеженій кількості користувачів.

Якщо у вас виникнуть запитання на будь-якому етапі, не соромтеся звертатися до технічної підтримки або свого персонального менеджера — ми завжди готові допомогти налаштувати та інтегрувати систему IPTel у ваш бізнес!