Установка офісних міні АТС компанією «IPtel»

Установка офісних АТС в Одесі

Офісні міні АТС є надзвичайно важливими для будь-якого виду бізнесу, в роботі якого є місце великій кількості вхідних дзвінків від клієнтів, партнерів, а також внутрішнього зв’язку між відділами, що виходить з метою оповіщення, інформування клієнтської бази. Сучасна IP-телефонія дозволяє створити всі умови для комфортної комунікації в компанії, стаючи невід’ємною частиною успішного бізнесу, налагодженої роботи підприємства. Це пояснює великий інтерес у керівників фірм, підприємств, засновників бізнесу в питаннях програмування, адміністрування, установки офісної АТС на власному підприємстві.

Офісна міні АТС: рішення для будь-якого виду бізнесу

Сучасний ринок цифрових технологій пропонує величезну кількість варіантів для установки офісної IP-телефонії: надійне обладнання від різних світових виробників, яке відповідає всім останнім сучасних розробок, модному дизайну, а також простоті управління, багатофункціональності. Залежно від обсягу виконуваних функцій міні АТС офісні можна розділити на такі підгрупи:

  • Для невеликих підприємств, офісів, міні-готелів, з невеликою чисельністю персоналу ідеальним рішенням стане аналогові міні АТС;
  • Для банків, середніх і великих підприємств, фірм, чисельність яких може досягати декількох тисяч необхідно впроваджувати цифрові офісні IP-АТС.

Установка даного обладнання дозволить швидко управляти великою кількістю телефонних ліній – в т.ч. обмежуючи використання телефонних дзвінків на міжнародні, іногородні дзвінки, підключити необхідну кількість телефонів, функцію автовідповідача, переадресацію дзвінків, створення конференцій, підключити інший необхідний функціонал виходячи з особливостей бізнесу.

IP АТС Одеса: як замовити установку офісних АТС?

Якщо ви – власник успішного бізнесу, керівник невеликого підприємства, і ви хочете йти в ногу з сучасними комунікаціями, не втрачаючи клієнтів, хочете бути доступними для клієнтів в режимі 24/7, то вам необхідно терміново придбати міні АТС.
За допомогою цієї сучасної цифрової телефонії, зможете підключати мікростільникову зв’язок, голосову пошту, цифрові з’єднувальні лінії, а також легко управляти телефонним зв’язком через власний комп’ютер, інтегрувати базу з CRM – можливості офісної міні АТС є необмеженими.

Компанія «IPtel» вже кілька років є успішним партнером в питаннях установки офісної телефонії. Ми використовуємо обладнання тільки перевірених світових виробників, гарантуючи власним клієнтам успішну і надійну зв’язок. Володіючи великим досвідом, професіоналізмом, згуртованим персоналом, компанія «IPtel» може запропонувати рішення будь-якої складності для організації якісного і надійного зв’язку.

Необхідна надійна IP-телефонія? Довіртеся в питаннях по міні АТС Одеса надійному помічнику – компанії «IPtel»!

IP АТСБез категорії