Установка і програмування АТС для бізнесу

Послуги з підключення та налаштування АТС в Одесі
Мало хто власники бізнесу замислювалися над питанням ролі якісної і безперебійної роботи IP-телефонії у власній компанії. У той час як ефективність роботи невеликих фірм і цілих корпорацій залежить безпосередньо від роботи телефонії, яка може приймати велику кількість дзвінків одночасно, дозволяючи не втрачати лояльність своїх клієнтів і партнерів по веденню бізнесу. Саме тому установка і програмування АТС сьогодні в Україні користується небувалим попитом, адже наявність і якісна робота IP-телефонії сьогодні визначає успіх компанії.

Для чого потрібна АТС малому, середньому і великому бізнесу?

Кожен керівник мріє про якісну телефонного зв’язку в компанії, яка забезпечувала б оперативну і якісну телефонію з клієнтами одночасно зі швидкою і зручною зв’язком усередині працівників компанії. Міні АТС для офісу здатні приймати великий обсяг навантажень, легко справляючись з безліччю завдань:

  • Ефективна обробка і розподіл всіх вхідних дзвінків в компанію;
  • Значне скорочення витрат на дзвінки по Україні і за кордон, за рахунок мінімальних тарифів на вихідні дзвінки;
  • Оперативна зв’язок між усіма співробітниками офісу, без заняття основний телефонної лінії;
  • Можливість «стежити» за якістю прийому дзвінків в компанії завдяки веденню і записи журналу викликів, які є аудіозаписів розмов;
  • Можливість відправляти клієнту миттєве повідомлення одним кліком по його номеру телефону.

Установка і адміністрування АТС для офісу – це поліпшення не тільки ефективності роботи компанії, але підвищення ефективності співробітників, адже завдяки аналітиці по дзвінках співробітників ви легко зможете побачити якість і успішність роботи кожного. За допомогою установки IP-телефонії легко можна збільшити дохід фірми, оптимізувавши роботу виходячи з даних аналітики по дзвінках, зв’язавши корпоративний сайт з телефонами власної компанії (встановивши віджет зворотного дзвінка), а також мінімізувавши витрати на зв’язок – оплачуючи тільки використання віртуальної міні АТС, а також дзвінки за найкращими тарифами.

Програмування міні АТС від фахівців компанії «IPtel»

Для тих власників бізнесу, які хочуть отримувати велику кількість дзвінків на корпоративні номери, можливість інформувати клієнтів або партнерів в неробочий час, компанія «IPtel» пропонує послуги з установки, адміністрування і програмування АТС для офісу. Наші фахівці, виходячи з побажань клієнта, а також необхідного спектра завдань для IP-телефонії легко забезпечать професійне програмування телефонної станції, підберуть якісне обладнання від відомих виробників, а також проведуть всі необхідні роботи по установці в стислі терміни.
Компанія «IPtel» пропонує якісні та комплексні рішення в області IP-телефонії для кожного бізнесу, сприяючи його успішності і процвітання!

IP АТСБез категорії