Установка и подключение мини АТС в Одессе

Монтаж АТС, адміністрування та налаштування онлайн-телефонії в Одесі
Установка АТС для офісів і підприємств
є якісним і надійним рішенням для успішного розвитку бізнесу. Сьогодні впровадження сучасної IP-телефонії – це гарантія надійної комунікації між клієнтами, партнерами, можливість зв’язку в режимі 24/7. Компанія «IPtel» є провідним лідером галузі в країні, пропонуючи власним клієнтам рішення будь-якої складності по установці зв’язку в офісі, використовуючи при цьому устаткування відомих світових виробників.

Підключення міні АТС: переваги використання даного каналу комунікації

Звернувшись в «IPtel», ви отримуєте надійного помічника в питаннях телефонії, адже ми максимально точно, індивідуально підходимо до кожного замовлення. Для наших клієнтів ми пропонуємо 3 варіанти, які в залежності від необхідного функціоналу та обсягу виконуваних завдань підійде будь-якого виду бізнесу:

  1. АТС установка для малого бізнесу дозволить отримати сучасну офісну IP-телефонію з 30 внутрішніх ліній, голосовим меню, а також багатоканальним міським номером телефону. Установка АТС дозволить також отримати запис всіх телефонних розмов, аналітику по дзвінках, що дає можливість поліпшити якість роботи своїх колег, прибутковість бізнесу. Для малого бізнесу ми гарантуємо безкоштовну техпідтримку протягом 2 тижнів після підключення.
  2. IP-телефонія для середнього та великого бізнесу дозволить підключити до мережі до 50 абонентів, крім того в наявності буде зручне голосове меню, можливість встановлювати чергу на дзвінки, підключення прямого дзвінка з корпоративного сайту. В даному випадку встановлюється багатоканальний номер телефону, GSM-шлюз, а також сервер HP. Для даного рішення нашими фахівцями буде надана безкоштовна технічна підтримка протягом 1 місяця.
  3. Для невеликих компаній, міні-готелів, приватних будинків ми пропонуємо індивідуальне рішення, яке дозволить побудувати VoIP-телефонію з інтеграцією до необхідної інфраструктури, а також відповідно до всіх побажань замовника.

Програмування, адміністрування, монтаж АТС проводяться нашими фахівцями згідно необхідного для замовника функціоналу в стислі терміни, що дозволяє оперативно підключити сучасну IP-зв’язок, що приводить до зростання вхідних дзвінків, оперативної вхідної / вихідної / внутрішньої комунікації в компанії, зростання продажів, успішності підприємства в цілому .

Як замовити установку IP-телефонію для власного бізнесу?

Якщо ви керівник, власник невеликого підприємства або великий корпорації, то для успішного вирішення питання установки сучасної комунікації вам достатньо звернутися в компанію «IPtel». Нашими фахівцями буде запропонований максимально відповідний варіант телефонії для вашого бізнесу з підключенням необхідної кількості абонентів, інтеграцією необхідного обладнання та функціоналу. При цьому монтаж міні АТС буде виконаний в максимально короткий термін, що дозволить оперативно підключити багатоканальний одеський номер, функції черзі дзвінка, автовідповідача, автообзвона і т.д.

Замов АТС монтаж в компанії «IPtel» і вже завтра насолоджуйся сучасної якісної офісної телефонним зв’язком!

IP АТСБез категорії