Створити call центр в Україні за допомогою фахівців компанії «IPtel»

Створення колл-центру під ключ в Одесі
Створення call center є необхідним кроком для тих підприємств, які хотіли б вирішити проблему з великою кількістю вхідних дзвінків. Досить часто можна почути від керівників фірм численні історії про те, що наявна офісна зв’язок не справляється з наявними обсягами, вхідних, вихідних, внутрішніх дзвінків, що часто позначається на «втрати» потенційного клієнта або партнера по бізнесу, які в силу тих чи інших причин не зумівши додзвонитися, звернулися до конкурентам. Саме тому для вирішення якісного телефонного зв’язку для власного бізнесу, для оптимізації і процвітання власного бізнесу, необхідно задуматися над створенням call центру.

Організація call центру: переваги такого рішення

Кожен власник бізнесу розуміє просту істину – щоб бути першим у власній ніші, необхідно ретельно стежити за якістю обслуговування (що впливає на лояльність клієнтів і появи нових покупців за рекомендацією), а також за продуктивністю праці власних співробітників. Максимально точно розподілити навантаження кожного наявного менеджера по роботі з клієнтами допоможе установка колл-центру від компанії «IPtel». Створення call центру з нуля (організація центру обслуговування клієнтів) сприяє подальшому налагодженню бізнес-процесів, здатного вирішувати:

  • Розміщувати всі вхідні дзвінки в чергу для оперативних відповідей вільними операторами. Виходячи з потреб бізнесу і побажанням замовника, можуть створюватися різні стратегії прийому телефонних дзвінків від клієнтів.
  • Налаштування приємної музики на очікуванні, що підкреслить авторитетність і престиж власної фірми, можливість запису привітання, допоможе психологічно налаштувати потенційного клієнта на можливу співпрацю з вами.
  • Робота Call центру дозволяє рівномірно розподіляти навантаження між усіма менеджерами, операторами компанії завдяки гнучкій налаштування обробки вхідних дзвінків.
  • Функція паркування виклику і перекладу дзвінка. Можливість «парковки» дзвінка від клієнта дає можливість перекладу дзвінка на іншого співробітника, а також зв’язку з необхідним відділом. А ось переклад дзвінків дозволяє перевести вхідний дзвінок на стаціонарні або мобільні лінії.

Крім того, з’являється можливість організації конференції між декількома учасниками (що незамінне для проведення планерок, нарад) і установки інтерактивного голосового меню, що дозволить автоматизовано розподілити дзвінок серед наявних відділів, спеціалістів. А в разі відсутності фахівця на місці, завдяки функції «перехоплення дзвінка» можна перевести дзвінок.

Автоматизація роботи центрів обробки дзвінків

Велика перевага роботи колл-центрів – автоматизація Call-центру за рахунок гнучкої маршрутизації дзвінків, а також наявної аналітиці ви можете не тільки розподіляти дзвінки серед співробітників залежно від спеціалізації, їх зайнятості, завантаженості, а й згідно з наявними записаним розмовам аналізувати роботу того чи іншого відділу , співробітника.

Створити call центр за допомогою фахівців компанії «IPtel» – це надійна інвестиція в успішний розвиток власного бізнесу. Нашими фахівцями надійно, швидко і якісно вирішуються будь-які питання, пов’язані з установкою, створенням, налаштуванням, автоматизацією центрів обробки дзвінків різної складності.

Call центрБез категорії