Предиктивний обзвон.

Системи масового автоматичного обдзвону використовуються для поліпшення ефективності роботи операторів Call центру. Якщо Ваші продавці або співробітники, які працюють з клієнтами по телефону здійснюють сотні або тисячі дзвінків – то система Автообзвона максимізує продуктивність і збереже дорогоцінний час, що дозволить сфокусуватися на розмові з абонентом, а всю рутинну роботу доручити комп’ютеру.
Існує кілька різних режимів роботи системи автоматичного обдзвону.

Схема основних режимів автоматичного обдзвону в онлайн-телефонії

режими автообзвона

 

 

Про дзвінках без участі операторів (дзвінки роботом-Автоінформатор) і прогресивному режимі ми писали раніше.

Інтелектуальне автоматичне обзвонювання

Цей режим відрізняється від інших режимів автоматичного вихідного обдзвону.

Вільний оператор Call центра підключається до виклику, тільки в той момент часу, коли на нього відповів абонент.

Інтелектуальне дзвінки – це режим автоматичного обдзвону в якому система здійснює серію вихідних дзвінків на номери зі списку обдзвону, заздалегідь передбачаючи (predict) кількість операторів, які будуть вільні в певний момент часу. Як тільки дзвінок був Відповідаючи – система миттєво з’єднує з вільним співробітником.

У режимі predictive dialing система свідомо робить більше дзвінків, ніж на даний момент вільних операторів, поскільки вона прогнозує (predict), що ряд виклик не будуть Відповідаючи (зайнято, скидання, невірний номер). В цьому режимі возврастает роль супервайзера call центру, який може регулювати налаштування для математичного алгоритму, який лежить в основі передбачення.

Налаштування інтелектуального обдзвону в панелі управління онлайн-телефонії для оператора колл-центру

Налаштування інтелектуального обдзвону

 

Без категоріїВихідний обзвон