Про компанію

Про компанію IPtel

IPTel починаючи з 2013 року створює IP АТС і Call центри, допомагаючи компаніям впроваджувати сучасну телефонію, покращувати якість обробки дзвінків, економити кошти, модернізувати застарілі системи зв'язку і інтегрувати телефонію з бізнес додатками. Використовуючи інноваційну телефонну платформу Asterisk наші фахівці створюють багатофункціональні, масштабовані і сучасні інфокомунікаційні рішення. Почавши в 2013 році з обслуговування IP АТС однієї міжнародної корпорації до 2018 ми реалізували понад 40 проектів по впровадженню і модернізації АТС, Call центрів і систем автообзвона. Більше 30000 дзвінків щодня здійснюють наші клієнти.

Ми виконуємо роботи по установці Asterisk "під ключ". Ми самі вирішуємо всі питання по підключенню з операторами телефонії та провайдерами Інтернету.

Ми усвідомлюємо, що для малого і середнього бізнесу важливо економити кожну гривню. Тому ми підбираємо як обладнання для IP-АТС, так і операторів телефонії з урахуванням мінімізації всіх витрат. При цьому ми не намагаємося зробити «дешево». Ми робимо ефективно. Як за ціною, так і за якістю. Наші продукти окупаються в термін від 4-х до 9-ти місяців активного використання.

Не існує двох однакових IP-АТС Asterisk: у кожного нашого Замовника свої вимоги до телефонії. Ми аналізуємо, яким чином функціонал IP-АТС Asterisk може допомогти вдосконалювати бізнес нашого клієнта і обов'язково пропонуємо різні варіанти, які допоможуть оптимізувати витрати на зв'язок і підвищити якість роботи співробітників. Ми знаємо, як збільшити ефективність роботи за рахунок використання IP-АТС Asterisk практично в будь-якому бізнесі.