Конференц Зв’язок і відеодзвінки

Конференц-зв'язок і відеотелефонія на базі обладнання від AsteriskКонференц зв’язок

Успіх будь-якого підприємства полягає в безпосередній роботі всіх учасників проекту. Своєчасне отримання інформації та її використання в правильному напрямку завжди сприяє успішному розвитку бізнесу. Ні для кого не є секретом, що більшість підприємств, для обговорення ділових питань проводять зустрічі і іноді визначають спеціального доповідача. Як правило всі інші співробітники стежать за ходом проведення зустрічі і лише беруть участь в обговоренні того чи іншого питання. Зустрічі компаній, як правило, відбуваються з різною періодичністю і в повному обсязі питання можуть бути розглянуті вчасно. Але всі складнощі, які можуть виникнути в процесі роботи, викликані тим, що філії компаній знаходяться в різних містах, і проведення корпоративних зустрічей стає недоступним. Саме в таких випадках наявність конференц-зв’язку стає найбільш актуальним.

Конференц-зв’язок – розмова між трьома та більше абонентами.

На базі платформи Asterisk конференцзв’язоок представляє собою зручний і мобільний спосіб передачі важливої ​​інформації учасникам конференції.

Система конференц-зв’язку необхідна для вирішення термінових питань, для людей, які знаходяться на далекій відстані один від одного, але можуть прийняти рішення тільки за допомогою телефонного зв’язку. Дана система незамінна для компаній великого та малого бізнесу, а так само для територіально розподілених організацій, де в будь-який момент може виникнути необхідність невідкладного прийняття рішення, а організувати термінову нараду, щоб знайти вихід з ситуації, що склалася, не представляється можливим.

При цьому наявність конференц-зв’язку забезпечує:

  • якісний рівень спілкування, як якщо б всі учасники конференції були й розмовляли в одній кімнаті;
  • об’єднання необмеженого числа учасників, в тому числі і територіально-розподілених, з метою ведення переговорів і обговорення будь-яких питань за наявними каналами зв’язку;
  • повне усунення сторонніх шумів і перешкод завдяки наявності систем шумо- і ехоподавленням;
  • вільну комунікацію між учасниками розмови
  • систему запису розмови для подальшого аналізу і розшифровки переговорів, для формування на їх основі документів (договорів, стенограм і т.п.) і т.д.

Відео виклик

 

Для максимально зручного спілкування на відстані все частіше використовуються IP-відеотелефони дозволяють бачити і чути співрозмовника. Інноваційні технології забезпечують чудову передачу звуку і відеозображення. Таке спілкування стає найкращою альтернативою «живому» спілкуванню, замінюючи, а іноді і покращуючи спілкування на відстані. Завдяки можливості відеодзвінків Ви і Ваш співрозмовник зможете з мінімальною затримкою передачі сигналу бачити один одного на спеціальних екранах. Ця функція IP-телефонії Asterisk здатна забезпечити максимально якісний зоровий контакт, при якому завжди можна спостерігати емоційну реакцію співрозмовника, яка обов’язково відіб’ється на його міміці. Відео виклик за допомогою IP-АТС Asterisk будуть особливо актуальні для тих, кому доводиться часто спілкуватися з колегами, друзями на великій відстані. Крім того, цей вид телефонного спілкування стає дуже популярним і при проведенні важливих ділових переговорів – а значить, необхідний і для компаній, що бажають поліпшити показники своєї роботи.

Без категоріїМожливості