IP АТС для державних установ

IP АТС для державних установ

Багаторічний досвід роботи з держпідприємствами показує, що найчастіше використовують АТС-системи, які взяли в експлуатацію в період від 1980-го до 2000-го року. Звертаючи увагу на економічну ситуацію в країні, стає зрозуміло, що дані телефонні мережі не здатні повністю відповідати всім нинішнім вимогам. Також потрібно оптимізація витрат на їх утримання. Користуючись такою ситуацією, телефонні оператори беруть чималу плату за користування їх мережами. Компанія IPTel пропонує своїм клієнтам нові рішення в сфері телефонії, а саме - перехід на нові апаратно-програмні комплекти ІP-телефонії для установ.

Плюсы сотрудничества

  • Единый план с номером;
  • Простота и гибкость в управлении всей телефонией организации.
  • Предоставлени массы дополнительных сервисов
  • Существенная экономия денежных средств
  • Оптимизация времени работы персонала
gov2

Використовуючи технологію VolP, можна створити єдину телефонну мережу, а також істотно скоротити витрати на утримання програмно-апаратного комплексу. Система забезпечить хорошу взаємодію мережі з інформаційними корпоративними системами, які вирішують питання управління.

Етапи співпраці

Як ми працюємо, якщо компанія вирішує співпрацювати з нами? Все проходить в кілька етапів. Спочатку ми спілкуємося з замовником і з'ясовуємо всі завдання, які він ставить перед системою телефонії в своїй компанії. Потім дізнаємося особливості вже існуючої системи телефонії. Далі вирішуємо, який варіант підходить найбільше для вирішення поставлених завдань, підбираємо обладнання. Після цього йде підготовка технічного завдання та його узгодження з клієнтом. Після рішення «паперових» справ починається робота над проектом, що має на увазі установку і підключення всіх необхідних елементів комплексу. Оплачується вартість обладнання та виконаних робіт При чому, оплата робіт може оплачуватися повністю або авансовим методом (50% до початку робіт і 50% - після підписання акту здачі-приймання робіт), а оплата обладнання оплачується повністю. Форма оплати - безготівковий розрахунок