Економія на міжнародних дзвінках

Економія на міжнародних дзвінках за допомогою онлайн-телефонії на базі Asterisk від IptelЗатрати на міжнародні дзвінки в сучасних фірмах становлять значну частину щомісячних платежів. У багатьох компаній клієнти, підрядники та партнери розташовуються в різних куточках земної кулі. Існує територіальний розподіл компаній: філії в регіонах, віддалені офіси, склади, багато співробітників працюють віддалено і ін.

Asterisk дозволяє використовувати всі переваги IP-телефонії, яка значно дешевше традиційної телефонії у багато разів. Як економити на міжнародному зв’язку? Як економити на міжнародних дзвінках? Якщо у Вашому бізнес-центрі для підключення телефонії доступний лише один оператор, то він буде користуватися своїм монопольним становищем, виставляючи ціни за послуги зв’язку кілька разів перевищують ринкові. При цій ситуації клієнт буде змушений платити рівно стільки, скільки того хоче місцевий оператор-монополіст, так як на ринку послуг дротового зв’язку найчастіше немає ніяких альтернатив за вибором інших операторів.

У наступній таблиці наведено ціни деяких популярних SIP-операторів телекомунікаційних послуг України. В останніх рядках таблиці наведені тарифи деяких SIP провайдерів – Zadarma (докладніше на http://zadarma.com) і SIPNET (докладніше http://www.sipnet.net)

СНГСШАЕвропаКитайРоссия
Укртелеком3грн.2.9грн4.8грн.4.8грн.1-2грн.
Фарлеп2грн.2,5грн.2,5грн.3,5грн.0,9 грн.
Интертелеком2грн.1грн.2грн.1грн.0.75грн.
Zadarma0*0*0*0*0*

 

Крім того можна підключити безліч провайдерів (операторів), які забезпечують найбільш вигідні тарифи на напрямки, які використовуються конкретно у Вашій фірмі.

Під час налаштування IP-ATC Asterisk ми допоможемо підібрати найбільш вигідного для вас провайдера (оператора) IP-телефонії. А також налаштувати маршрутизацію дзвінків за напрямками, що дозволить значно економити на міжнародному зв’язку

Крім того завдяки функції DISA ви зможете дзвонити з будь-якої точки міста або країни на мобільний або міський номер IP-АТС абсолютно безкоштовно, при цьому ми суттєво економимо, набираючи міжнародний номер здійснюється вихід на дешеву (або безкоштовну) міжнародний зв’язок.

Як економити на міжнародних дзвінках перебуваючи у відрядженні або за межами офісу? Більшість сучасних мобільних телефонів дозволяє підключатися до сервера IP-телефонії з будь-якої точки планети, де є досить швидкісне підключення до мережі Інтернет, таким чином перебуваючи в готелі, ресторані або аеропорту і підключившись до місцевої wi-fi точки доступу, Ви отримаєте можливість здійснювати дзвінки з вашого телефону, так як ніби Ви знаходитесь в офісі. Це дозволить Вам істотно економити на міжнародних переговорах.

Сучасний бізнес змітає кордони між країнами. Особливо це відчувається в морському місті Одеса. Часто філії, або партнери компаній знаходяться в іншій частині континенту чи світу. Сучасна IP-АТС Asterisk, дозволить Вам об’єднати офіси, філії або підключитися до телефонної мережі Ваших партнерів. Все це в комплексі дозволить колосально економити на міжнародних дзвінках за кордон і між філіями всередині країни.
 

Без категоріїМожливості