Call центр для туризму і відпочинку

У нинішній час все більше людей цінують хороший якісний відпочинок. З цієї причини в мальовничих куточках усього світу, в красивих містах з'являється безліч готелів, готелів, санаторіїв, пансіонатів, де туристи можуть відпочити і розслабитися. Щоб забронювати номер в готелі, тепер не потрібно їхати туди заздалегідь. Можна просто скористатися послугами call центру. Але так кількість дзвінків в пансіонати і санаторії в «високий» сезон просто зашкалює, доводиться набирати чималий штат працівників і забезпечувати їх надійної перевіреної технікою.

Поліпшити якість обслуговування

Полегшити роботу свого call центру можна, якщо використовувати платформу Asterisk. Вона допомагає швидко і просто керувати величезною кількістю телефонних розмов, під час яких клієнти бронюють собі номери, замовляють екскурсії та тури. Платформа пропонує полегшити роботу центру, використовуючи:

 • Встановлену систему телефонного привітання;
 • Голосове меню
 • Функція переходу в режим очікування;
 • Запис розмови
tourism1

Сall центр з сучасними технологіями

Це відмінний спосіб полегшити процес обробки як вхідних, так і вихідних дзвінків. IP-телефонія всередині організації - це хороший спосіб зробити елементом своєї клієнтської бази молоде покоління, котра цікавиться сучасними технологіями.

IP АТС дозволить будь-якій організації легко відкрити контактний центр, який зможе 24 години на добу реагувати на дзвінки з системою на основі VoIP. Це створить в номерах телефонний зв'язок не тільки на основі провідний, а й бездротової айпі-мережі. Маючи програму АТС Asterisk, ви запропонуєте своїм клієнтам готель, в якому можуть проходити бізнес-зустрічі і конференції. А це, безумовно, збільшить потік відпочиваючих і розширить їх коло. Якщо ви будете пропонувати клієнтам скористатися інтернетом, телефоном і факсом, ваш готель може стати справжньою базою для постійних бізнес-зустрічей та тренінгів

Про прийом замовлень

Бронювати готель з платформою Asterisk також дуже просто. Керівництво турфірми може налаштувати її таким чином, що вона буде давати вичерпну інформацію потенційним клієнтам про ціни, наявність вільних номерів, маршрутів поїздок і ін.

Це дуже зручно, адже туристи зможуть отримувати дану інформацію цілодобово. Засоби айпі контакт-центру дозволяють людині самостійно забронювати поїздку. Для цього не потрібен ще один працівник - секретар.

Щоб можна було ефективно працювати з факс-повідомленнями, в комплект телефонії входить спеціальний факс-сервер. Він спростить оправлення, отримання та обробку повідомлень за допомогою факсу.

Наші продукти дозволять без проблем:

 • Продати тур
 • Оформити візу
 • Забронювати номер
 • Організувати екскурсію
tourism3

Продажі в телефонному режимі

Продавати тури в телефонному режимі - дуже зручно. Це дешевий і простий спосіб спілкування між компанією, що надає поїздки та можливими туристами. Сучасна техніка дозволяє зробити вибірку даних з абонентської бази, яка вже є.

CRM-система - це частина платформи Asterisk IP АТС. Ці системи взаємопов'язані. Завдяки цьому дзвінок здійснюється за допомогою натискання на посилання з абонентським номером туриста. Функція автодозвону дозволяє додзвонитися до тих клієнтів, які бувають зайняті і не відразу відповідають на дзвінок.

Телефонний маркетинг - відмінний помічник в туристичній індустрії. Набір інструментів Call центру дозволяє пропонувати потенційним клієнтам інформацію про нові та «горящих» поїздках, різних акції та знижки компанії. Інтеграція програми АТС і системи CRM дозволяє надавати туристам вичерпну інформацію з багатьох питань.

tourism4

Гаряча лінія

Допоможе поліпшити якість надання послуг, сервісного обслуговування та збільшити кількість первинних і повторних продажів. Якщо в клієнта виникли якісь питання, він може швидко отримати відповіді, зателефонувавши на гарячу лінію.

У разі виникнення будь-якої позаштатної ситуації клієнт також може зателефонувати на гарячу лінію, щоб дозволити своє питання. Наявність лінії буде благотворно впливати на статус туристичної компанії.

Швидко відповідати на питання клієнта оператору допомагає CRM-система. За номером вона визначає і знаходить індивідуальну картку клієнта. У ній вказані всі клієнтські дані. Це дозволяє швидко відповісти на всі запитання.

Працівники гарячої лінії швидко проінформують клієнтів з приводу:

 • Оформлення та збору документів
 • Затримки рейсів
 • Моментах оплати
 • Можливі зміни в розкладі
 • Про готовність або неготовність їх документів
tourism2