Аутсорсинговые Call-центры

Основними критеріями ефективності роботи call-центру, прийнято вважати автоматизований процес обслуговування споживачів. Ефективність і продуктивність діяльності оператора, безпосередньо залежить від швидкості номерного набору, витраченого часу на очікування відповіді, від спроб з'єднання. Саме тому організація Fibex пропонує своїм користувачам впроваджувати в роботу спеціально розроблений програмно-апаратний комплекс під назвою FBX: Call-center. Він відрізняється легкістю в адаптації під вимоги клієнта.

Програмно-апаратний комплекс, розробкою якого займається наша компанія, надає користувачеві можливість успішно вирішувати проблеми, що виникають під час обробки вхідних і вихідних дзвінків, а саме:

  • Приймати дзвінки від споживачів і моментально перенаправляти їх до відповідного відділу, в тому числі використовуючи голосове меню;
  • Автоматично передзвонювати потенційним клієнтам з бази даних фірми;
  • Сповіщати одноразово велику кількість клієнтів про проведені компанією акціях, заходах, інформувати їх про нові послуги та пропозиції;
  • Значно скорочувати час на очікування відповіді від користувача при холодному обдзвоні.
outsource2

Можливості

Застосування інноваційних VoIP технологій, впровадження спеціального високотехнологічного обладнання та програмного забезпечення дозволяє:

  • Ефективно організувати час роботи співробітників і операторів за рахунок скорочення часу обдзвону клієнтів. Безпосередньо з'єднання з оператором відбувається тільки в тому випадку, якщо клієнт відповів на дзвінок.
  • Проводити аналіз роботи центру, грунтуючись на детальну статистику роботи кожного оператора, відділу, співробітника і інших, не менш важливих аналітичних зрізів, таких як тривалість дзвінка і обслуговування, простий в роботі оператора, тривалість відповіді, якість роботи, дотримання внутрішнього розпорядку.
  • Довести до автоматизму процес розподілу дзвінків від клієнтів, відповідно до їх інтересами.
  • Вести контроль за роботою фахівців на всіх етапах обдзвону. Це стає можливим за допомогою спеціальної панелі супервайзера, завдяки якій в режимі реального часу можна вести контроль за ефективністю роботи співробітника. Дана панель передає інформацію про статус телефонного дзвінка. Варто також відзначити той факт, що для більш ефективного навчання і контролю, на панелі передбачена функція підказки і прослуховування цікавить розмови.
outsource3